За да използвате пълната функционалност на сайта е нужно да бъдете регистрирани!

Чавдар ЕтрополеЧавдар Етрополе  ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход

Пирин ГД за пореден път победи Чавдар като гост

Admin

Брой мнения : 1555
Registration date : 19.12.2007

Пирин ГД за пореден път победи Чавдар като гост Empty
ПисанеЗаглавие: Пирин ГД за пореден път победи Чавдар като гост   Пирин ГД за пореден път победи Чавдар като гост Icon_minitime2/11/2011, 20:26

Пирин Гоце Делчев с 2:1 като гост Чавдар Етрополе в отложен двубой от 8-ия кръг на Западната "Б" група. Тимът от Гоце Делчев стигна до успеха след попадения на Лапантов и Лазаров през първата част. За Чавдар точен бе Томи Костадинов в 62-ата минута.

С успеха Пирин се изравнява на върха заедно със Спортист Своге. Двата тима имат по 21 точки, като неврокопчани са с по-добра голова разлика - 14:5. Тази на Спортист е 15:10.

Гостите от Гоце Делчев поведоха в резултата с попадение на Румен Лапантов в 12-ата минута. В 25-ата Веселин Здравков удвои.

Все пак през втората част домакините от Чавдар стигнаха до почетно попадение в 62-ата минута. То стана дело на Томи Костадинов. Чавдар остава тна 5-о място в класирането с актив от 13 пункта.