ПФК Чавдар Етрополе
Добре дошли в нашият сайт!
За да използвате пълната функционалност на сайта е нужно да бъдете регистрирани!
Регистрацията отнема няколко секунди!
ПФК Чавдар Етрополе
Добре дошли в нашият сайт!
За да използвате пълната функционалност на сайта е нужно да бъдете регистрирани!
Регистрацията отнема няколко секунди!
ПФК Чавдар Етрополе
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ПФК Чавдар Етрополе

Chavdar Etropole FC /Bulgaria
 
Чавдар ЕтрополеЧавдар Етрополе  ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кастинги за школата

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
cryptic_one




Брой мнения : 1
Registration date : 11.06.2012

Кастинги за школата  Empty
ПисанеЗаглавие: Кастинги за школата    Кастинги за школата  Icon_minitime11/6/2012, 17:14

Здравейте !
Предварително се извинявам ако дублирам тема или не съм разбрал нещо.
Въпросът ми е свързан с подбора на децата в школата. Брат ми е роден 1998 година и искаме да се яви на проби за школата на Етрополе. Бихте ли посочили дати, когато има такива ?
Благодаря.
Върнете се в началото Go down
dankata26




Брой мнения : 1
Registration date : 26.09.2012

Кастинги за школата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинги за школата    Кастинги за школата  Icon_minitime26/9/2012, 12:04

Здравейте аз съм 1998 и искам да се явя на Кастинг за школата бихте ли ми казал някои кога ще се проведе кастинг за школата
Върнете се в началото Go down
StiliyanPeev




Брой мнения : 1
Registration date : 29.05.2013

Кастинги за школата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинги за школата    Кастинги за школата  Icon_minitime5/6/2013, 18:17

Здравейте.Аз съм на 11г. навършени (5 клас) и искам да попитам тази година ще има ли кастинг за 2001г. Бихте ли ми казали кога ще се проведе кастинга,ако има тази година? bg Surprised
Върнете се в началото Go down
predator123




Брой мнения : 1
Registration date : 18.06.2013

Кастинги за школата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинги за школата    Кастинги за школата  Icon_minitime19/6/2013, 20:34

Здравейте.Аз съм на 13г  и искам да попитам тази година ще има ли кастинг 2000 г.Бихте ли ми казали кога ще се проведе кастинга,ако има тази година?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кастинги за школата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кастинги за школата    Кастинги за школата  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кастинги за школата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ПФК Чавдар Етрополе :: ДЮШ-
Идете на: