За да използвате пълната функционалност на сайта е нужно да бъдете регистрирани!

Чавдар ЕтрополеЧавдар Етрополе  ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход

Admin

Брой мнения : 1555
Registration date : 19.12.2007

Чавдар с класика над Локо Сф при децата Empty
ПисанеЗаглавие: Чавдар с класика над Локо Сф при децата   Чавдар с класика над Локо Сф при децата Icon_minitime27/10/2011, 17:10

Тимът на Чавдар (Етрополе) разби с 3:0 срещу столичния Локомотив с човек по-малко в мач от зоналното първенство на юношите младша възраст "Б", родени през 1996 г.

Чавдар с класика над Локо Сф при децата IMG_0481

Трябва обаче да си безнадежден оптимист, за да определиш условията в софийския квартал "Требич" като "класика". И двата тима играха доста малко футбол на лош терен, при студ и много силен вятър.

Гостите стигнаха до победата с 10 души, като и трите им попадения паднаха при намален състав. В 19-ата минута грешка в защитата на Чардар позволи на тарана на "железничарите" Благослав Женков да се озове сам срещу вратаря Илиян Иванов. Младият страж игра непозволено с ръце, за да спре топката пред пеналта и заслужено видя червения картон. А Женков изтърва идеален шанс.

Броени минути по-късно се стигна до аналогична ситуация в другото наказателно поле, където вратарят на Локо повали откъсналия се капитан на етрополци Илиян Неделчев, но не бе последен, поради което цвета на картона бе жълт. Потърпевшият Неделчев бе точен от бялата точка за 1:0.

Последнаха невероятни пропуски на момчетата от Локо. Те опитаха да притиснат противника през второто полувреме, когато отново малшанс и неумение им попречиха да изравнят. Вместо това по-добрият отбор на Чавдар закономерно заби още две попадения, дело на Ивайло Цурев.

За гостите през второто полувреме игра миналият проби в английския Стоук Сити това лято централен защитник Алеко Алеков.

Локомотив София (96) - Чавдар (96) 0:3

Голмайстори: 0:1 Илиян Неделчев (24-дузпа), 0:2 Ивайло Цурев (65), 0:3 Ивайло Цурев (75)

Чавдар: Илиян Иванов, Живко Иванов (Ивайло Сайков), Никола Петров, Антоан Михов, Димитър Балчев (Алеко Алеков), Цветелин Ангелов, Васил Василев, Хидает Хидает, Иван Нешков, Илиян Неделчев, капитан, Ивайло Цурев;
Треньор: Атанас Манушев

Главен съдия: Георги Минов (София), асистенти: Георги Великов и Марко Милушев
Делегат на БФС: Георги Георгиев

Жълти картони: Мирослав Кръстанов, Мартин Костадинов, Даниел Димитров (Локомотив)
Червен картон: Илиян Иванов (Чавдар)